Hrušky

Autor: Antonín Chlapík
(1895 Česká Třebová - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 77 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč