Cesta v lese

Autor: Pavel Mutinský
(1957 Kralovice)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plechu, datace: 1988
Šířka: 75 cm, výška: 65 cm, rámování: 74 x 84 cm

Odhadní cena: 4 000 - 6 000 Kč

Konec dražby: 11.12.2018 18:37

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč