Petrov v Brně

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 54 x 43 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč