Pohled na Hradčany

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vpravo, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 35 cm, rámování: 56 x 47 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč