Pohled na Pražský hrad

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vlevo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 23 cm, rámování: 33,5 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.11.2021 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč