10. Comedia del Arte

Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)

signováno uprostřed dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 69 cm, rámování: 72 x 50 cm

Odhadní cena: 10 000 - 15 000 Kč

Konec dražby: 11.12.2018 18:31

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč