Šachta
Autor: František Turek
(1916 Praha - 2008)
signováno vpravo dole, volná deska
Technika: tempera
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč