Provodovská silnice
Autor: Karel Živný
(1899 Plzeň - 1973 Zlín)
zaskleno, na reversu autorský štítek, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 70 cm, výška: 36 cm, rámování: 56 x 90 cm
Konec dražby: 11.07.2023 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč