96. Dáma s pejskem

soška dámy s pejskem v náruči, barevně glazováno, značeno vtlačenou značkou 87
Materiál: porcelán, datace: 19. století
Výška: 29 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.12.2018 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč