96. F. Tichý - Zimní nálada
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 47,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 43 x 56,5 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč