10. Supetar

Autor: Miroslav Netík
(1920 Vamberk - 2018 Brno)

signováno a datováno uprostřed dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 56 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 77 cm

Konec dražby: 21.10.2019 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč