111. Brněnská přehrada
Autor: Miroslav Netík
(1920 Vamberk - 2018 Brno)
signováno vpravo dole, datace nečitelně, zaskleno, pasparta
Technika: akvarel na kartonu, datace: nečitelně
Šířka: 40,5 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 78,5 x 63 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč