Bretaňská vesnička

Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)

datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 26 x 29 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč