1. Bretaňská vesnička
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 26 x 29 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč