1. Studna v Bretani
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
signováno vlevo dole Z.J., vpravo dole signováno Jan Zrzavý, kresba byla darována přímo autorem rodičům posledního majitele za pobytu Jana Zrzavého v Jižních Čechách. Certifikát pravosti přiložen. Nově rámováno a zaskleno galerijním UV ochranným sklem.
nejvyšší dosažená cena v aukci 22 000 000 Kč
Šířka: 14,5 cm, výška: 21,5 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč