103. Reprodukce - Bretaňský přístav
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
zaskleno, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 45,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 55 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.01.2022 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč