2. Piazza San Marco
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 103/200. Paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 39 x 43 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč