202. Dívka
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
signováno dole uprostřed, slepotiskové razítko Lira Pragensis, volný list.
Technika: suchá jehla, datace: 1972
Šířka: 3 cm, výška: 5 cm, rámování: 10,5 x 6,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč