214. Rybář a rybářka
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, ilustrace k povídce "Rybařička", volný list v paspartě.
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 12 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 21 x 14 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč