31. Maják na ostrově Île-de-Sein

Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno, kresba pastelkou na zažloutlém papíru. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen.
Technika: kresba, datace: 1947
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč