4. Zátiší s loděmi, jablky a vázami

Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)

Papír, signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 37,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:01 SEČ

Zbývá: 8d 9h 13m 27s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč