4. Zátiší s loděmi, jablky a vázami
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
Papír, signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 37,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč