Benátky
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
Nesignováno, přisouzeno autorovi, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: monotyp
Šířka: 18,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 32 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč