46. Sv. Václav
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen.
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 51 x 39 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč