64. Sv. Václav

Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 198 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:31 SEČ

Zbývá: 8d 10h 47m 24s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč