64. Sv. Václav
Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 198 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč