7. Karel Hynek Mácha - Máj

Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)

6+1 kusů, vydalo Aventinum při příležitosti Aventinské mansardy. Volné listy v deskách
Technika: světlotisk, datace: 1990
Rámování: 66 x 43 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.04.2022 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč