88. Anděl

Autor: Jan Zrzavý
(1890 Vadín - 1977 Praha)

Signováno uprostřed dole tužkou, rámováno zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 31 x 25 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:58 SELČ

Zbývá: 29d 23h 38m 50s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč