Rožmitálský zámek
Autor: Josef Hodek
(1888 Hořehledy - 1973 Plzeň)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 16/200 a místopisný popis, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1965
Šířka: 31,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 57 x 46 pasparta
Konec dražby: 08.11.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč