155. Stromy u řeky
Autor: Josef Hodek
(1888 Hořehledy - 1973 Plzeň)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 61,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 52,5 x 67,5 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč