Osada v zimě
Autor: Josef Hodek
(1888 Hořehledy - 1973 Plzeň)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 28 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 46 cm
Konec dražby: 22.10.2023 16:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč