90. Abstrakce

Autor: František Tejml
(.)

signováno a datováno vlevo dole
Datace: 1962
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 04.03.2019 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč