Zbraslav nad Vltavou

Autor: Karel Tondl
(.)

Autorská litografie, signováno a potvrzrní autorského tisku tužkou dole
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 57,5 x 67

Konec dražby: 15.04.2019 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč