Lávka

Autor: Karel Tondl
(.)

signováno vpravo dole tužkou a v tisku, vlevo dole datováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1954
Šířka: 20,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 42 x 32 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč