Bretagne

Autor: Karel Tondl
(.)

signováno vpravo dole, datováno a místně určeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1928
Šířka: 30 cm, výška: 39 cm, rámování: 62 x 47 cm

Konec dražby: 22.07.2020 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč