104. Brno
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
volný list, signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 61 cm, výška: 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč