Pohled na město
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
signováno na pravé straně, datováno na levé straně
Technika: akvarel, datace: 1957
Šířka: 39 cm, výška: 48,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.08.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč