117. Květiny ve váze
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
Signováno vlevo dole, datováno vpravo dole
Šířka: 42 cm, výška: 60 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 07.02.2024 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč