Květiny ve váze

Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)

Signováno vlevo dole, datováno vpravo dole
Šířka: 42 cm, výška: 60 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 07.06.2022 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč