173. Zrzka
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
volný list, signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 42 cm, rámování: 59 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč