174. Krajina

Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)

Přisouzeno autorovi, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč