174. Krajina
volný list
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč