181. Práce na poli
Technika: tempera
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč