Březový háj
Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 54 x 47
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč