Domy v krajině

Autor: Josef Zamazal
(.)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 42,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč