82. Stromy u vody

Autor: Josef Zamazal
(1899 Vsetín - 1971 Brno)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 53 cm, rámování: 67 x 60 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč