Zimní nálada

Autor: Ladislav Mednyánszky
(1852 Beckov, Slovensko - 1919 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 21 cm, rámování: 24 x 28 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč