35. Na ulici

Autor: Antonín Smutný
(1890 Příbram)

signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 58 x 44 cm

Konec dražby: 10.12.2018 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč