35. Na ulici
Autor: Antonín Smutný
(1890 Příbram)
signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 58 x 44 cm
Konec dražby: 10.12.2018 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč