36. Na poli
Autor: Jan Smital
(1896 Loštice - 1955 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 40,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 45 x 58 cm
Konec dražby: 10.12.2018 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč