208. Taneční pár

Autor: porcelánka Míšeň

Značeno podglazurní modrou značkou vespod zkřížených mečů a rytým číslem modelu. Barevně glazovaný porcelán, některé části mírně odštípnuté
Materiál: porcelán
Výška: 20 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.03.2023 22:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč