208. Taneční pár
Autor: porcelánka Míšeň
Značeno podglazurní modrou značkou vespod zkřížených mečů a rytým číslem modelu. Barevně glazovaný porcelán, některé části mírně odštípnuté
Materiál: porcelán
Výška: 20 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč