92. Střechy

Autor: Václav Puchta
(1890 Plzeň - 1962 Třebotov)

signováno vlevo dole, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 89 cm

Konec dražby: 28.07.2019 14:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 950 Kč