Vrby

Autor: František Ketzek
(1906 Bratislava - 1978 Praha)

Signováno vpravo dole. Rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1946
Šířka: 35,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 39 x 45 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč