Bodláky

Autor: František Ketzek
(1906 Bratislava - 1978 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu, na reversu štítek ´ABS´
Technika: olej na plátně, datace: 1945
Šířka: 50 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 80 x 60,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč