12. Krkonoše - zimní pohádka
Autor: Ferdinand Tásler
(1919 Nová Paka - 1996 Jablonec nad Nisou)
signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 32 x 39 cm
Konec dražby: 10.12.2018 18:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč